عنوان گروه خبري / شهردار .
  • ساعت : ۸:۲۹:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ 
  • کد خبر : ۴۳۶۱
احمد صفایی شهردار سرخس در جلسه ستاد استقبال از بهار علوی : با بیش از 90هزار بوته گل به استقبال از بهار علوی می رویم
با توجه به نزدیک شدن فصل بهار ، اولین جلسه ستاد استقبال از بهار 97 با حضور جمعی از مدیران شهرداری برگزار گردید .
🔶احمدصفایی شهردار سرخس گفت : تشکیل ستاد استقبال از بهار بسیار مهم است چراکه طبق سنوات گذشته این ستاد باید در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان و ایجاد چهره‌ای زیبا و دلنشین در سطح شهر اقدامات لازم را انجام دهد. با توجه به اینکه  شروع سال جدید  بسیار مبارک بوده و  همزمان با میلاد با سعادت امیرالمومنین امام علی علیه السلام می باشد ،لذا بهار  امسال را بهار علوی می نماییم.
🔶صفایی در ادامه افزود : نخستین اقدام ستاد استقبال از بهار توجه به زیباسازی هر بیشتر شهر است که از ابتدای اسفندماه با افزایش تعداد اکیپ‌های خدمات شهری ، فضای سبز و فنی و عمران ارائه خدمات در سطح شهر به صورت ویژه انجام می پذیرد و در ایام تعطیلات نوروز هم این خدمت‌رسانی ادامه دارد.
🔶شهردار سرخس گفت :  در نظر داریم با بیش از 90هزار بوته گل به استقبال از بهار برویم و نکته قابل توجه اینکه ، این بوته های گل همه از تولیدات خودمان می باشد که با برنامه ریزی صورت گرفته، در زمان مقرر و در فضاهای تعیین شده استفاده خواهد شد.
🔶شهردار سرخس در ادامه اظهار نمود :در چارت ستاد استقبال از بهار شهرداری سرخس 6کمیته فرعی تشکیل شده و با تعیین مسئول و شرح وظایف برای آنها، برنامه ریزی لازم صورت پذیرفت. کمیته‌های در نظر گرفته شده برای ستاد استقبال از بهار شامل کمیته مالی و پشتیبانی، کمیته خدمات شهری، کمیته فرهنگی تفریحی، کمیته حمل و نقل، کمیته عمرانی، کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی است.
🔶صفایی با اشاره به سایر اقدامات ستاد استقبال از بهار گفت: از دیگر اقدامات ستاد استقبال از بهار در مورد آخرین چهارشنبه سال است که اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی با همکاری سایر ادارات و نهادها  و همچنین واحدهای شهرداری به منظور ارائه خدمات و جلوگیری از وقوع حوادث غیرمترقبه ، برنامه ریزی لازم را انجام خواهند داد و همچنین مقرر گردید تا برنامه ریزی لازم جهت جمع آوری  درختان خشک در سطح شهر توسط واحد فضای سبز صورت پذیرد. 
🔶وی تصریح کرد: از دیگر اقدامات ستاد استقبال از بهار زیباسازی شهر و نصب المان نوروزی، آذین‌بندی شهر و ... است که در دستور کار ستاد قرار گرفته است.
همچنین مباحث فرهنگی و تفریحی هم از دیگر اقدامات نوروزی است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0