شنبه, 31 فروردين 1398
عنوان گروه خبري / شهردار . آتش نشانی .
  • ساعت : ۸:۳۵:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ 
  • کد خبر : ۴۳۵۲
احمد صفایی شهردار سرخس : در چهار ماه گذشته بیش از 2000نفر از شهروندان ، دانش آموزان و كاركنان ادارات و نهادها اصول ایمنی و اطفاء حریق را فرا گرفته اند.
احمد صفایی شهردار سرخس با بیان اینکه اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی هر ساله آموزش شهروندان را در اولویت کاری خود قرار می دهد گفت: در این راستا در چهارماهه گذشته بیش از 2000نفر از دانش آموزان ، شهروندان ، کارکنان ادارات و نهادها و ... آموزشهای لازم در زمینه اصول ایمنی و اطفاء حریق را فرا گرفته اند.
وی از بازدید ایمنی از مساجد و تکایای سطح شهر، ادارات و نهادها ، مدارس و مجتمع های تجاری و صدور دستورالعمل ایمنی در این راستا را از دیگر اقدامات انجام شده در مدت زمان یاد شده خبر داد.
صفایی در ادامه افزود: اداره آتش نشانی  و خدمات ایمنی شهرداری در راستای ارتقای سطح توانمندی و سرعت عمل پرسنل علاوه بر برگزاری دورهای آموزشی برای کارکنان خود در مانورهای مختلف نیز، با همکاری دیگر ارگانها و نهاد ها شرکت کرده است .
وی اضافه کرد: اداره آتش نشانی  برای ایمنی بیشتر و رفاه حال شهروندان در مناسبتهای  مختلف از جمله راهپیمایها و گردهمایی و ... حضور یافته و در صورت نیاز به شهروندان محترم خدمات ارایه می نماید.
شهردار سرخس با اشاره به وقوع حوادث مختلف ، ازشهروندان خواست با رعایت نکات ایمنی از حوادث جلوگیری کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0