• ساعت : ۸:۵۵:۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
  • کد خبر : ۴۲۹۰
كاشت نهال سه ساله در پارك امام خمینی ره آقای صفایی شهردار سرخس از گذشته در ادبیات و فرهنگ و تمدن ایران توجه ویژه‌ای به درخت و فضای سبز شده
کاشت نهال سه ساله در پارک امام خمینی ره 
آقای صفایی شهردار سرخس 
از گذشته در ادبیات و فرهنگ و تمدن ایران توجه ویژه‌ای به درخت و فضای سبز شده ارج نهادن به زندگی و ارزشهای تمدن ، ایجاد فضای سبز نه تنها به خاطر زیبا نمودن بلکه احترام گذاشتن به روح و روان شهروندان گرامی است‌ که بخشی از سلامت و شادی مردم در گرو کیفیت فضاهای شهری می باشد. فضای سبز موجب ارتقای کیفیت زندگی انسان می‌شود پارکها و درختان در شهرها  هستند که شهرها را قابل زیست می کنند ‌.
وی افزود ایجاد فضای سبز و زیبایی محل زندگی در هر شهر و روستایی بدون حضور فعال شهروندان امکان پذیر نیست و خواستار شدند شهروندان گرامی با حفظ و نگهداری فضای سبز خدمتگزاران خود را بیشتر یاری کنند . 
آقای صفایی گفت فاز یک پارک امام خمینی ره  به همت پرسنل شهرداری که تولید نیمکتها ، پایه چراغها ، فواره ها ، سطلهای زباله و کلیه عملیات را با کمترین هزینه انجام دادند تشکر کردند. مبلغ یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان هزینه شد که در غیر اینصورت می بایست  حداقل سه برابر این مبلغ هزینه را متحمل می شدیم که برای شهرداری با این موقعیت مالی امکان پذیر نبود.


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0