دوشنبه, 5 فروردين 1398
عنوان : احمد صفایی شهردار سرخس: در 11ماهه امسال نسبت به مدت مشابه ،كاهش 20درصدی حریق را داشتیم.
کد خبر : ۴۳۶۹
تاريخ :
 ۷۷۶/۰۹/۲۷ 
ساعت : ۹:۱۷:۳۸
عنوان گروه خبري : شهردار . روابط عمومی . آتش نشانی .
احمد صفايي شهردار سرخس:
 در 11ماهه امسال نسبت به مدت مشابه ،کاهش 20درصدي حریق را داشتيم.
 احمد صفایی شهردار سرخس گفت : حادثه همواره در کمین است، اما قطعا افزایش ایمنی در کاهش بروز حوادث و حریق نقش بسزایی دارد و لازمه ارتقای ایمنی، آموزش است. اگر شهروندان با شرایط ایمنی قبل از وقوع و حین وقوع حوادث و حریق آشنا باشند، قطعا هم خسارت و هم تلفات ناشی از آنها به مراتب کاهش خواهد یافت.
  شهردار سرخس در ادامه گفت :ارائه آموزش‌ به شهروندان هم برای پیشگیری و هم برای مدیریت حوادث و حریق احتمالی بسیار موثر است.
  صفایی در ادامه افزود :تاثیر این آموزش‌ها در کاهش حوادث و حریق را می توان با کاهش 20 درصدي حریق 11 ماهه ی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، عنوان نمود.
  اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بر اساس برنامه ريزي صورت پذيرفته، موفق به آموزش بیش از 6000 نفر از شهروندان و به ويژه دانش آموزان در زمينه هاي پيشگيري ، مدیریت حوادث و حریق احتمالی و نحوه استفاده از خاموش کننده هاي دستي ، گرديده اند.
  شهردار سرخس در پایان گفت :ارائه آموزش‌های عمومی به شهروندان و به ویژه دانش آموزان یکی از مهم ترین برنامه های اداره آتش نشانی می باشد که این آموزش ها در مدارس و اماکن عمومی از جمله مساجد، پارک‌ها، جشن‌ها و مراسم های عمومی و حتی مجتمع‌های آپارتمانی به شهروندان ارائه می‌شود.


بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سرخس

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8